KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13967564
nr 1396 7564
Lennart Hall
(1921-2013), Sverige
Oljemålning, Signerad, porträtt. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 48x36 cm
Lennart Hall, svensk bildkonstnär född 1921, död 2013.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 10 maj 2021
kl 20:10:16
10/5 18:17:29
200 kr
10/5 20:05:16